Перемикач 3-х позиційний ISSW Acti9, 2Р, 63А, 400/415В
1 715 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: A9SCO263
+380 (68) 868-30-11
Замовлення - тільки на сайті повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перемикач 3-х позиційний ISSW Acti9, 2Р, 63А, 400/415В
| Діапазон | Acti9 |
|---|---|
| Назва продукту | Acti9 iSSW |
| Тип виробу або компоненту | Changeover switch |
| Назва пристрою | iSSW |
| Область застосування продукту | Змінити джерело постачання |
| Опис полюсів | 2P |
| Тип контакту та з'єднання | 2 перемикаючі контакти |
| [Ie] номінальний робочий струм | 63 А |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 400/415 В |
| Тип мережі | Змінний струм |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Категорія застосування | AC-23A AC-22A |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 690 В |
|---|---|
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напру | 6 кВ |
| [Icm] peak rated short-circuit making capacity | 1,26 кА |
| [Icw] номінальний короткочасно допустимий ст | 1,26 кА впродовж 1 с на 400/415 В |
| Номінальна робоча потужність [Вт] | 7,8 кВт на 240 В (AC-23A) 7,5 кВт на 230 В (AC-23A) 12 кВт на 240 В (AC-22A) 11,6 кВт на 230 В (AC-22A) |
| Тип керування | Перемикач 3 positions білий |
| Монтажна опора | 35 мм DIN-рейка |
| Монтажне положення | Вертикальний Будь-яке положення |
| Опис параметрів блокування | Padlock in ON position |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі (верхній і нижній) 1…16 мм² гнучкий Гвинтові затискачі (верхній і нижній) 1…16 мм² гнучкий з зажимом Гвинтові затискачі (верхній і нижній) 1…25 мм² жорсткий |
| Довжина зачистки проводів | 12 мм для верхній і нижній з'єднання |
| Момент затягування | 4 Н.м верхній і нижній |
| Відповідність вимогам по ізоляції | Так |
| Індикатор положення контакту | Так |
| Електрична зносостійкість | 7000 циклы |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклы |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 6 |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 52,5 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Вага нетто | 230 г. |
| Стандарти | МЕК 60947-3 AS/NZS 60947-3 |
|---|---|
| Знак якості | CE RCM |
| Ступінь захисту | IP20 IP40 всередині щита |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Робоча температура навколишнього середови | -25…60 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 715 ₴



