Лампа LED C37 6W E27 4000K 047-NE
42 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (68) 868-30-11
Замовлення - тільки на сайті повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Час запуску | Миттєвий старт (<0,3 сек) |
| Розмір (мм) | | 35 Довжина103 |
| Тип колби | С37 |
| Колір | Білий |
| Напруга в мережі | 175/260V |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Колірна температура | 4000 К |
| Цоколь | E-27 |
| Частота тока | 50/60Гц |
| Потужність | 6W |
| Умови експлуатації | від -30 °C до +40 °C |
| Світловий потік | 490 Lm |
| Термін експлуатації | 30000 Годинів |
| Кількість циклів увімкнення | 40 000 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Артикул: | ECO 047-HE 6W |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴



