Лампа LED C37 4W E14 4000K 044-NE
39 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (68) 868-30-11
Замовлення - тільки на сайті повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Колір | Білий |
| Розмір (мм) | ⌀35 Довжина 105 |
| Тип колби | С37 |
| Час запуску | Миттєвий старт (<0,3 сек) |
| кольорова температура | 4000К |
| Напруга в мережі | 175/260V |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Цоколь | E-14 |
| Частота струму | 50/60Гц |
| Клас енергоспоживання | А |
| Потужність | 4W |
| Умови експлуатації | від - 30 °С до +40 °С |
| Світловий потік | 770 Lm |
| Строк служби | 30000 Годин |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 40000 |
| Гарантійний термін | 2 Роки |
| КОД ТОВАРУ: | ECO 042-NE 10W |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴



