Лампа LED A60 10W E27 4000K 060-NE
42 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (68) 868-30-11
Замовлення - тільки на сайті повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Час запуску | Миттєвий старт (<0,3 сек) |
| Розмір (мм) | | 60 Довжина 106 |
| Тип колби | А60 |
| Колір | Білий |
| Напруга в мережі | 175/260V |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Колірна температура | 4000 К |
| Частота тока | від -30 °C до +40 °C |
| Клас енерговитрат | А |
| Потужність | 10W |
| Умови експлуатації | від -30 °C до +40 °C |
| Світловий потік | 950 Lm |
| Термін експлуатації | 30000 Годинів |
| Кількість циклів увімкнення | 40 000 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴



