Набір стержнів клейових кольорових, d8ммх200мм (12шт)
59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 60 грн
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2703151, Sigma
Призначений для гарячого клейового пістолета. Вони використовуються для безшовного склеювання шкіри, пластику, дерева, кераміки, текстилю, паперу, картону, металу та інших матеріалів.
Стрижні виготовлені з етиленвінілацетату, який має високу пластичність і адгезію, завдяки чому добре склеює матеріали з різною текстурою.
Перевагою цього виду клею є здатність багаторазово тверднути і плавитися, що дозволяє при неправильному приклеюванні знову нагріти клей для виправлення неточностей.
Клейові палички екологічно чисті, не виділяють неприємних запахів і шкідливих речовин при плавленні. Форма серцевини клею зручна для зберігання і нанесення, ніж інші види клеїв. Відрізняється тривалим терміном зберігання.
- Ціна: 59 ₴